Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Angielscy kibice czytają nazwiska polskich piłkarzy ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC

 
!! UWAGA !! Polskie napisy do angielskich konwersacji trzeba włączyć ręcznie w odtwarzaczu Youtube po prawej stronie na dole ekranu. Możesz wspomóc kanał uRball w rozwoju zostając naszym patronem. Spośród wszytstkich patronów co tydzień będziemy losować gadżety związane z klubami piłkarskimi, które w danym tygodniu odwiedzimy. patronite.pl/uRball Zapraszamy także do naszej grupy o piłce z Anglii - facebook.com/groups/268662777122604/ PATRON MEDIALNY KANAŁU - weszlo.com/ uRball na facebooku - facebook.com/uRballofficial/ Mój kanał o Londynie - youtube.com/channel/UCtBKqDOZXBtoSrKe0eZ7EsQ uRban w Londynie na facebooku - facebook.com/uRbanwLondynie/ Śledź mnie na Instagramie - instagram.com/urban.londyn/ Kontakt - uRballofficial malpka gmail.com

 


uRball - wszystko o piłce na wyspach
 
Data pliku video: 2018-12-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sosnowiec

Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola