Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Czasowe wyłączenie prądu spowodowało paraliż komunikacyjny

Data publikacji: 2018-12-11, Data modyfikacji: 2018-12-12
A A AWydrukDrukuj  
 
We wtorkowy poranek, w Sosnowcu nie kursowały tramwaje. Powód? Brak prądu. Sytuację dodatkowo utrudniała pogoda. Pasażerowie podróżujący tramwajami mieli spory problem. We wtorek rano, z powodu braku napięcia nie kursowały wszystkie tramwaje. Powodem była usterka. – Problem dotyczył zarówno naszej sieci, jak i sieci miejskiej – tłumaczy dyspozytor Tramwajów Śląskich. Sytuację dodatkowo utrudniały panujące warunki atmosferyczne. Na szczęście problem w ciągu godziny został rozwiązany. Ruch został wznowiony ok. godz. 8:00. Jednak część tramwajów jechało zmieniona trasą. Obecnie, tramwaje na wszystkich liniach jeżdżą zgodnie z planem. Autobus na torach Utrudnienia na torach wpłynęły także na pozostałych uczestników ruchu drogowego. Torowisko na ulicy 3 Maja blokował dodatkowo autobus linii nr 811. – Kierowca autobusu, próbując wyminąć unieruchomiony tramwaj, wpadł w poślizg i zjechał na tory – tłumaczy asp. szt. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. – Autobus został już odholowany, a ruch wznowiony – dodaje. Artykuł Czasowe wyłączenie prądu spowodowało paraliż komunikacyjny pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=40150
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sosnowiec

Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola