Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Fragment remontowanej ulicy będzie zamknięty. Na kierowców czeka objazd

Data publikacji: 2018-11-09, Data modyfikacji: 2018-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę, wyłączony z ruchu będzie odcinek ulicy Grota-Roweckiego od skrzyżowania z aleją Mireckiego do ulicy Gospodarczej. Na kierowców czekają objazdy. To kolejny etap wartej 4,8 mln zł przebudowy ulicy Grota-Roweckiego w Sosnowcu. Zmiany w organizacji ruchu związane są z układaniem ostatniej warstwy asfaltu na przebudowywanej ulicy. Całe zadanie obejmuje budowę dwóch rond na odcinku drogi S-86 do ul. Udziałowej, co w znacznym stopniu poprawi bezpieczeństwo i ułatwi wyjazd z dróg podporządkowanych. Prace zostały podzielone na dwa etapy. Projekt zakłada budowę ronda przy skrzyżowaniu ul. Grota-Roweckiego – Hallera – Ptasia oraz ronda przy skrzyżowaniu ul. Grota-Roweckiego i Gospodarczej. W związku z planowanymi pracami, w sobotę, 10 listopada, od wczesnych godzin porannych z ruchu wyłączony będzie fragment remontowanej ulicy. Na kierowców czekają utrudnienia. Zakaz ruchu dotyczy również autobusów komunikacji publicznej, które będą jeździły objazdami. Zmiany dotyczą przejazdu linii autobusowych nr: 35, 88, 100, 935, 40, 91, 807, 26, 150, 622 oraz 723. Szczegółowy rozkład zmian znajduje się na stronie internetowej KZK GOP. Artykuł Fragment remontowanej ulicy będzie zamknięty. Na kierowców czeka objazd pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=38827
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sosnowiec

  Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

  Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola