Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Leh - Sosnowiec (prod. Barto'cut'12)

 
Elo. Kolejny numer z Płyty. Zamów album ''Dziki & nietoperze" pisząc na: nietoperzeleha malpka gmail.com /// Cena płytki: 28zł Wysyłka: 7 zł (Płyta limitowana: 2000 numerowanych sztuk.) Album: Dziki & Nietoperze Nawijka: Leh Bit: Barto'cut'12 Nagrano w Casa Del Kieras Studio (facebook.com/CasaDelKieras/) Social Media (Leh): FP: facebook.com/Leh92 Grupa na FB (Świadkowie Lehowi): facebook.com/groups/756804364517660/ Instagram: instagram.com/lehuleszner/ Booking Koncertowy: +48 664 465 088 // mlodylehkoncert malpka gmail.com

 


Leh GDY
 
Data pliku video: 2018-11-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sosnowiec

Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola