Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mobilne AMO znów w Sosnowcu. Będą szkolić trenerów

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
W najbliższy czwartek, 8 listopada, do Sosnowca zawita Mobilna Akademia Młodych Orłów. Zajęcia odbędą się na obiektach Czarnych Sosnowiec. W czwartek, 8 listopada, na obiektach Czarnych Sosnowiec już po raz kolejny odbędą się zajęcia w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Tym razem, w odróżnieniu od poprzednich edycji, w części praktycznej wezmą udział same dziewczynki. – Zajęcia w Sosnowcu cieszą się dużym zainteresowaniem. Warto też dodać, że w szkoleniu uczestniczą nie tylko trenerzy, ale też rodzice – mówi Krzysztof Szumski, trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Szkolenie rozpocznie się o godz. 16.00 i potrwa do 18.00. Część teoretyczna odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Niepodległości, a część praktyczna tradycyjnie na stadionie Czarnych Sosnowiec przy Al. Mireckiego. – Każde szkolenie zaczynamy od wykładu, który trwa ok. 45 minut, następnie trening pokazowy, a na koniec gra selekcyjna – wyjaśnia trener Szumski. – Jeśli chodzi o lokalizację, to jesteśmy zadowoleni. Nie mam kłopotu z realizacją zajęć. Boisko jest dobrze przygotowane, a część teoretyczną realizujemy w szkole nieopodal – podkreślają trenerzy. Czym jest Mobilna Akademia Młodych Orłów? To flagowy produkt szkolenia najmłodszych dzieci wspierany przez PZPN, oparty o bezpłatne treningi pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców, w czterech kategoriach wiekowych – od 6 do 11 lat. – Główne nurty opierają się na zainteresowanie piłką nożną oraz zachęceniu dzieci do regularnego uprawiania sportu. Polski Związek Piłki Nożnej stworzył autorski program szkoleniowy, na kanwie którego odbywają się zajęcia w całej Polsce – wyjaśniają autorzy projektu. Artykuł Mobilne AMO znów w Sosnowcu. Będą szkolić trenerów pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=38726
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sosnowiec

  Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

  Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola