Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pętla autobusowa wyłączona z obsługi. Na pasażerów czekają zmiany

Data publikacji: 2019-01-09, Data modyfikacji: 2019-01-10
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z trwającymi pracami drogowymi przy ulicy Dworcowej w Sosnowcu, z obsługi wyłączona została pętla autobusowa. To oznacza zmiany dla pasażerów komunikacji miejskiej. We wtorek, 8 stycznia rozpoczęły się prace drogowe przy ulicy Dworcowej w Sosnowcu (Kazimierz Górniczy). W związku z trwającymi pracami pętla autobusowa dla linii nr 622 i 928 zostanie całkowicie wyłączona z obsługi. Na czas prowadzonych prac trasa linii nr 622 będzie przebiegała bezpośrednio ulicą Główną, Armii Krajowej i Kowalskiej Anki (dawniej Jasieńskiego). W kursach do/z przystanku Maczki Kościuszki trasa pozostaje bez zmian. Natomiast linia nr 928 będzie przebiegała bezpośrednio ulicą Kościuszkowców, Armii Krajowej i Jasieńskiego. Ponadto, na ulicy Armii Krajowej zlokalizowane zostanie tymczasowe stanowisko przystanku „Sosnowiec Kazimierz Górniczy Poczta”. Dla obu linii uruchomiona zostanie dodatkowo obsługa przystanku „Sosnowiec Kazimierz Górniczy Park”. Artykuł Pętla autobusowa wyłączona z obsługi. Na pasażerów czekają zmiany pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=41136
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sosnowiec

  Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

  Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola