Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Wojciech Szczepaniak" - oprawa na meczu Korona - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (24.09.2018 r.)

 
Wojciech Szczepaniak - kurier podziemia w latach 40-tych XX wieku, jednocześnie patron ulicy, na jakiej mieści się stary stadion, na którym na co dzień trenują zawodnicy naszej drużyny. To właśnie tej osobie poświęcona była oprawa kibiców na poniedziałkowym meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Choreografię docenili sami fani z sektora gości, którzy aplauzem zareagowali na prezentację. Zapraszamy do obejrzenia wideo! Subskrybuj nas na YT: youtube.com/user/TVKorona Śledź nas na FB: facebook.com/TVKorona Zdjęcia: Michał Siejak, Daniel Mazur. Montaż: Michał Siejak. michal.siejak malpka korona-kielce.pl

 


Korona TV
 
Data pliku video: 2018-09-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sosnowiec

  Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

  Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola