Belka
Wtorek, 20 Listopada 2018   imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyższa Szkoła Humanitas - Sosnowiec - dołącz do nas!

 
Humanitas to 25 lat tradycji kształcenia! Mury uczelni opuściło już ponad 20 tys. absolwentów. Humanitas cieszy się opinią jednej z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce, czego potwierdzeniem są liczne zwycięstwa i wysokie pozycje w konkursach i rankingach. Uczelnia została również dwukrotnie wyróżniona przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego za nowoczesne i innowacyjne programy kształcenia. Humanitas proponuje 9 różnorodnych kierunków studiów, ponad 30 specjalności, a także blisko 60 kierunków studiów podyplomowych, w tym dofinansowane 80%. Humanitas to także liczne kursy i szkolenia. Programy studiów są przygotowywane we współpracy z pracodawcami, dzięki czemu studenci uzyskują wiedzę, kompetencje i umiejętności pożądane na rynku pracy.

 


HumanitasTV
 
Data pliku video: 2018-08-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sosnowiec

  Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

  Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola