Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmarła Ela Laskiewicz

Data publikacji: 2018-08-22, Data modyfikacji: 2018-09-10
A A AWydrukDrukuj  
 
" Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach i pamięci bliskich".   Eluniu kochana wciąż dla nas żyjesz i żyć będziesz w naszych sercach. Nigdy nie zapomnimy Twoich pogodnych oczu, Twojej uśmiechniętej twarzy, Twoich otwartych rąk, gotowych do pomocy. Uczyłaś nas jak kochać życie, uczyłaś pokory, zawsze myślałaś o innych. Dziękujemy za każdą chwilę, za każdy gest miłości, dobra życzliwości wobec naszych podopiecznych i nas samych.Smutno nam i żal ogarnia nas ogromny, ale ufamy, że Dobry Bóg przygotował dla Ciebie wyjątkowe Miejsce w Niebie.   Synowi, najbliższej rodzinie składamy wyrazy współczucia, zapewniamy o pamięci i modlitwie. ŻEGNAMY CIĘ ELU, NASZA PRZYJACIÓŁKO... Uroczystości pogrzebowe odbędą się 23 sierpnia o godzinie 10:00 w kaplicy cmentarnej przy ulicy 11-go Listopada w Dąbrowie Górniczej. Życzeniem Eli było nie składanie kwiatów na pogrzebie, lecz zbiórka datków na rzecz naszego Hospicjum

Pełna treść wiadomości na: hospicjum.sosnowiec.pl/index.php/2-uncategorised/368-zmarla-ela-laskiewicz
hospicjum.sosnowiec.pl, Źródło artykułu: hospicjum.sosnowiec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sosnowiec

Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola