Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Amazon rozszerza swoją inwestycję w Sosnowcu

 
Firma Amazon ogłasza rozszerzenie inwestycji w Sosnowcu. Otwarty zostanie budynek o powierzchni 11 000 m2, w którym zatrudnienie znajdzie 500 pełnoetatowych pracowników. Jedna z najnowocześniejszych hal położona jest w pobliżu działającego już centrum logistyki e-commerce, które zajmuje się dystrybucją odzieży i obuwia, do klientów z Polski i Europy. Celem inwestycji jest zaspokojenie rosnącego popytu klientów na usługi firmy Amazon, a także rozszerzenie oferty i zapewnienie obsługi większej liczbie lokalnych przedsiębiorców. Co oznacza taka inwestycja dla mieszkańców Sosnowca i okolic? Amazon wspiera lokalne społeczności, między innymi poprzez autorski program Kindloteka, która promuje czytelnictwo. Szkoły angażujące się w program, mają szanse na otrzymanie pakietu 100 książek, 500 e-booków oraz 10 czytników. Ponadto dzięki usługom Amazon mogą się rozwijać mniejsze oraz średnie przedsiębiorstwa, którym umożliwia się realizacje sprzedaży poprzez story firmy. Zasięg platformy e-commerce umożliwia pozyskanie wielu nowych klientów w kraju, ale i za granicą. Już dziś z tej współpracy korzysta 7200 producentów z Polski, jednak dzięki otwarciu Centrum Amazon w Sosnowcu, liczba ta będzie sukcesywnie rosnąć. Na koniec trochę liczb. Całe sosnowieckie Centrum Logistyki E-Commerce zajmuje powierzchnię ponad 130 000 metrów kwadratowych, składowanych w nim będzie ok. 16 milionów artykułów – odzieży, biżuterii i obuwia. Obecnie zatrudnionych jest już 2500 osób, a do końca roku zostanie otwartych aż 500 nowych stanowisk. Marka Amazon to bardzo dobrze odbierany pracodawca, który zapewniają konkurencyjne pensje, dodatkowe bonusy oraz pakiet dodatkowych benefitów, takich jak prywatna opieka zdrowotna czy bezpłatny transport do pracy i z powrotem. Ponadto w ramach programu „Postaw na swój rozwój” firma pokryje nawet 95% kosztów kursów, podczas których pracownik może zdobyć umiejętności szczególnie pożądane na rynku pracy – bez względu na to, czy mają związek z dalszą pracą w Amazon czy też nie.

 


dlaCiebietv
 
Data pliku video: 2018-07-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sosnowiec

Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola