Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dream Jump Sosnowiec Żyleta # Jaroslaw Marek # 09 06 2018

 
Masz ochotę poczuć to coś?! Wbijaj na poniższy link: dreamjump.pl/pl Jeśli chcesz zarabiać ,aby skakać kiedy chcesz,zapraszam do współpracy: jaroslawm.futurenet.club/ Zarabiaj na rynku reklam co 30 minut 7 dni w tygodniu ! Skontaktuj się ze mną na FB, ustalimy plan działania dla Ciebie jak zarabiać w internecie: FB: facebook.com/profile.php?id=578481664 Dziękuje za Twój czas :) Materiały zawarte na stronie prezentowane są w celach edukacyjnych oraz informacyjnych. Nie powinieneś podejmować decyzji finansowych, inwestycyjnych czy prawnych opartych o informacje znalezione tutaj bez konsultacji z profesjonalnym doradcą . Korzystasz z informacji NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ i przed podjęciem jakichkolwiek działań przeprowadź analizy samodzielnie.

 


Jarosław Jesko Marek
 
Data pliku video: 2018-06-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sosnowiec

Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola