Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Hymn Zagłębia Sosnowiec / Zagłębie Sosnowiec Anthem

 
Horrorshow - "Na Zawsze Zagłębie" ("Zagłębie Forever") ---------------------------------------------------------------------- (PL) Dzieli nas wiele spraw, Każdy swe problemy ma, Szkoła, praca, dom, kobieta i Tak w kółko płynie czas. (x2) Dzieli nas wiele spraw, Każdy swe problemy ma, Ty o forse się nie martwisz, A tu ciągle jest jej brak. Dzieli nas wiele spraw, Każdy swe problemy ma, Każdy z nas ma swój świat, Każdy swoje życie ma. (ref.) Jeden klub łączy nas, nasza miłość, Nasza duma, wiara, co przetrwała w nas! Sosnowiec Zagłębie, Było, jest i będzie, na zawsze Zagłębie! Dzieli nas wiele spraw, Każdy swe problemy ma, Szkoła, praca, dom, kobieta i Tak w kółko płynie czas. Dzieli nas wiele spraw, Każdy swe problemy ma, Ja mam to czego nie masz Ty, Ty masz to czego nie mam ja. Dzieli nas wiele spraw, Każdy swe problemy ma, Widzę świat jakim jest, Ty go widzisz tak jak chcesz. (ref.) Jeden klub łączy nas,... Na dobre i na złe, I w każdej lidze, Zawsze będziemy tam, Gdzie oni będą grać. (x4)

 


Hymny klubów piłkarskich
 
Data pliku video: 2018-07-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sosnowiec

Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola