Belka
Sobota, 27 Kwietnia 2024   imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty. Sprawdzi je celnik

Data publikacji: 2019-07-05, Data modyfikacji: 2019-07-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Sosnowiec ruszył z nową kampanią promocyjną i rozdaje paszporty. To dość nietypowy pomysł, który ma przekonać do siebie tych, którzy nie zawsze wypowiadają się o mieście w pozytywny sposób. Kampania promocyjna pod nazwą „Sosnowiec All Inclusive” ruszyła z początkiem lipca i będzie trwała przez całe wakacje. Skierowana jest głównie do mieszkańców sąsiednich miast, którzy szukają ciekawego sposoby na spędzenie wakacyjnego weekendu. – Zachęcamy do spędzenia wakacji w Sosnowcu i jak prawdziwe biuro podróży zaprojektowaliśmy na tę okazję folder z atrakcjami oraz paszport – mówi Rafał Łysy, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu. Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty – fot. UM SosnowiecWiele atrakcji Katalog „Last Minute” przedstawia 10 atrakcji w Sosnowcu i na początek został wydany w liczbie 20 tys. egzemplarzy. – Ponieważ wiemy, że wiele osób spoza Sosnowca ma obawy, czy może do niego wjechać nie posiadając paszportu. Wychodzimy tym osobom naprzeciw i wydamy im paszporty ze specjalnym naszym atestem od ręki – mówi z uśmiechem Arkadiusz Chęciński, prezydent miasta. 10 edycji paszportów przedstawia najciekawsze miejsca w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego – m.in. ogrody jordanowskie, zabytki, największy w Polsce wodny tor przeszkód Aquator, kompleks wyciągów do wakeboardu i nart wodnych Wake Zone, czy ścianka wspinaczkowa Poziom 450. Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty – fot. UM SosnowiecZgodnie z założeniami kampania promocyjna ma trwać przez całe wakacje. – Ale zastanawiamy się nad całkowitym zniesieniem wiz – żartuje prezydent Sosnowca. Paszporty będzie sprawdzał celnik Paszporty będą wręczane mieszkańcom miast ościennych przez sosnowieckich ambasadorów. Na terenie Sosnowca – w ramach specjalnych happeningów – paszporty będzie sprawdzał celnik, a w razie ich braku będzie je wręczał. Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty – fot. UM SosnowiecPrezydent Chęciński chce również, aby paszporty były też wydawane w Katowicach. – W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców Katowic zwracam się do prezydenta Marcina Krupy z prośbą, aby paszporty mogły być odbierane w katowickim Centrum Informacji Turystycznej – uśmiecha się Arkadiusz Chęciński. Jak Wam się podoba nowa kampania promocyjna Sosnowca?  1 of 6 Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty – fot. UM Sosnowiec Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty – fot. UM Sosnowiec Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty – fot. UM Sosnowiec Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty – fot. UM Sosnowiec Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty – fot. UM Sosnowiec Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty – fot. UM Sosnowiec Artykuł Sosnowiec ośmiesza stereotypy i wprowadza paszporty. Sprawdzi je celnik pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=46368
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Antoni   2019-08-25 09:04:13
Wprowadzcie zakaz wjazdu dla zdradzieckich spadochroniarzy z Warszawy! Nie oddawajcie głosów na ludzi oderwanych od Sosnowca, którzy chcą jedynie żerować kosztem mieszkańców Sosnowca, takich jak Czarzasty, bo mieszkańcom pomogą tylko ludzie zwiząni z Sosnowcem, a nie obcy spadochroniarze pazerni jedynie na koryto.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sosnowiec

Sosnowiec - miasto na prawach powiatu zajmuje teren 91 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 209 tys. Leży w województwie śląskim. Jest to trzecie pod względem ludności miasto województwa. Zlokalizowane jest na południu kraju w Zagłębiu Dąbrowskim. Swoją nazwę zawdzięcza borom sosnowym porastającym te tereny w przeszłości.

Najwyższy budynek w mieście to Żyleta. Siedziba Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pnie się na 90 metrów w górę. Są tu szczególne miejsca, które warto zobaczyć. Z pewnością są to pałace z XIX i XX w. Niektóre są także siedzibą muzeów. Na osobną w zmianę zasługuje park w pobliżu rezydencji Rodziny Schoenów. Rosną w nim drzewa sprowadzane z całego świata. Najstarszym zabytkiem miasta jest Zamek Sieleckiego. Oprócz tego czas spędzimy na podziwianiu licznych kościołów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola